19 Ocak 2018 Cuma

Youtube Hesabı Nasıl Açılır?

Etiketler

Günümüz sosyal ağ popülariteleri arasında en üstte olan Youtube'da nasıl hesap açılır biliyor musunuz? Detaylarıyla kepli blog'da sizlerle.

Youtube hesabı nasıl açılır?

Youtube Nedir?

Youtube ücretsiz olarak başka insanların yaptığı videoları rahatça izleyebileceğiniz, video yükleyebileceğiniz ve her konuda olmak üzere aradığınız videoları bulabileceğiniz milyarlarca video izlenmesine sahip bir video paylaşım sitesidir. Youtube üzerinden reklam alıp Youtube'a yükledikten sonra videolarınız üzerinden para kazanabileceğiniz, Yüklediğiniz videonun izlenme sayısı kaç dakika izlendiğini ve kimler tarafından izlendiğini takip edebileceğiniz dev sanal video paylaşma platformudur.

Youtube Ücretli Midir?

Youtube kesinlikle hiçbir ücreti bulunmayan her şeyin ücretsiz olarak yapıldığı bir platformdur. Youtube para kazandıran bir sosyal video paylaşım platformudur. Üyelikten tutun kanalınızı oluşturmaya kadar her şeyi ücretsizdir. İnternet üzerinden kendi internet hızınıza göre ayarlama yapabileceğiniz bir platform olan Youtube her gün milyarlarca izleniyor videolar yükleyerek abone kazanırken yüklediğiniz videolara yerleştireceğiniz reklamlar sayesinde de para kazanabilirsiniz.

Youtube Hesabı Açmak

Arama motorunuz üzerinden Youtube yazarak Youtube sitesine giriş yapılır. Sağ üst tarafta bulunan oturum aç yazısına tıklanır. Karşınıza gelen sayfada daha fazla seçenek tuşuna tıklanır açılan sekmede hesap oluştur yazısına tıklanır. Ardından gelen sayfada bilgiler doldurulur ve sonraki adım denir. Gelen sekmeler doldurulduktan sonra kayıt olunur. Youtube sayfasına dönerek oturum açın yazısından hesabınızı yazarak Youtube' ye erişim sağlanır. Hesabı açmak tamamen ücretsizdir.

Youtube’dan Ne Kadar Para Kazanılır?

Ortalama olarak bir videonuzdaki izlenme sayısına oranla değişir. Yaklaşık olarak 1000 izlenme sonrasında 1 dolar gibi bir ücret elde edebilirsiniz. Reklamların çokluğuna ve reklamlara tıklanmasına bağlı olarak bu sayı değişkenlik gösterebilir.

Bu yazı hakkında 4 yorum

ya bu hesap açma olayları falan tamam güzelde. İnternet paketini nasıl yetiştirecez. videolar çok kapasiteli ve büyük olabiliyo. sınırsız internet istiyoruz. ilgililere duyurulur. teşekkürler

Yanıtla

Eskiden bu kadar popüler değildi youtube. Para kazanma olayı ve kazanan insanlar oldukca millet youtube içeriğine yöneldi tabii ki bu sektörde ilkler her zaman iyi kazandı ve yoğurdun kaymağını yedi. :) Azim, Sabır ve kalite.. youtubeda başarılı olmanın yolu. Bilgiler için Teşekkürler ;)

Yanıtla

Eline kamera alan youtuber oldum diye çıkıyor ama kaliteli içerik bulmak zor oluyor çoğu zaman

Yanıtla
avatar
Dilek Kuru

Ben de açmayı düşünüyorum makyaj ile ilgili deneyimlerimi paylaşmayı düşünüyorum ama tutar mı ki

Yanıtla