6 Ekim 2017 Cuma

Vodafone, yeni logosuyla şekilleniyor

Etiketler

Dünya çapında marka olan vodafone, bugün düzenlenen basın toplantısında yeni logosunu ve sloganını tanıttı.

Vodafone, yeni logosuyla şekilleniyor
Vodafone, yeni logosuyla şekilleniyor

Bildiğimiz üzere 2005 yılında telsim gibi büyük bir markayı satın alıp, 2007 yılında ülkemizde faaliyete koyan vodafone, bugün yapılan toplantıyla birlikte yapılacak yeniliklerin haberini duyurdu. Yapılacak yeniliklerden en çok ilgi göreni de yeni nesil tasarıma uygun olan yeni logosu oldu.

Yeni logosunda neler değişti?


Yeni logoya gelecek olursak, aslında çok fazla bir değişikliğin olmadığını görmekle beraber tanıdığımız logonun etrafındaki beyaz halkanın kaldırıldığını görmekteyiz. Ayrıca logo daha dinamik ve sade hale getirildi .
Vodafone sadece logosunu değil 2009 yılında değiştirdiği “Power to you” sloganını da değiştirdi. Vodafone’nin yeni sloganı ise “The future is exciting. Ready?” yani “Gelecek heyecan verici. Hazır mısın?” sloganı ile bundan sonra işlevine devam edecek.

Teknolojinin gözdesi vodafone, yaptığı bu yenilik ile birlikte gelecekte gelişim gösteren ürün ve hizmetlere de yol arkadaşlığı yapacak. Bu yeniliklerin başında 5G gibi kavramları sık sık duyacağız. 

Bu yazı hakkında 1 yorum

Vodofone logosu bence güzeldi yinede böyle değişiklikler iyi geliyor. İnstagram da zamanında değiştirince başta sevmedik falan ama sonradan alıştık.

Yanıtla