24 Ağustos 2017 Perşembe

Yazarkafe'ye başvurdum /Blog Günlüklerim

Etiketler

Yazar kafe dedim de yıllar öncesinde karmakarışık kodların içinde kaldığım ve içerik girmeyi bilmediğim biçimsiz blogum ile yazar kafe'ye ilk defa başvurduğum blogumu hatırladım. Ama pek hatırlamak istemem çünkü başvurum kabul edilmemişti.

Yazarkafe'ye başvurdum

Neyse, nostalji yapmayı kesiyorum ve günümüze geliyorum.

Bumerang Nedir?


..diye soracak olursanız eğer, bir blog ağı olan Bumerang, yıllardır çizgisini bozmayan ve iyi bir blog destekleyicisidir. Hürriyet'in blog yazarlarına dair oluşturduğu bir platformdur. Çeşitli etkinlik ve organizasyonlarla blogların hem trafiğini arttırıyor hemde para kazandırıyor.  Benim bildiklerim bu kadar. Eğer başvurum kabul edilirse ilerleyen gün, ay veya yıllarda daha çaplı bir tanıtım yazısı hazırlayıp, blogumda yayınlayabilirim.

Blog Günlük / Özet


Bumerang'dan gelen maile göre başvurular 72 saat içinde değerlendiriliyormuş. Değerlendirme süresi fazla olabilir ama sonunda neler olacak çok merak ediyorum. Yaklaşık 1.5 haftadır blogum ile ilgilenemedim fakat artık bayram tatilinin de yaklaşması ile daha fazla yazı yazabilirim diye düşünüyorum. Bugün ise uzun bir yazı yayınladım. Konusu ise her instagram kullanıcısını ilgilendirebilir diye düşünüyorum. Eğer okumak isterseniz: Takipçinizi Arttırmaya Yarayacak Instagram Araçları

Sizin için bugün film tercihim olmayacak ancak tek müzik tavsiyesi ile ve saatin şuan 00:27 olmasında dolayı veda etmek zorundayım.

Gecenin müziği: Ados feat. Saian - Kalender

Bu yazı hakkında 2 yorum

yazarkafe bumerang başvurmanız sizi bir yere getirmez bende ilk blog oluşturduğumda merakla başvurdum hiçbirşey kazanmıyorsunuz ve elde etmiyorsunuz bumerang hele hiçbirşey beklemeyin kendilerine backlink kazanmaktan başka birşey yok ginede siz bilirsiniz

Yanıtla

bumerang artık çöp oldu. eskiden çok etkisi oluyordu fakat şimdi etkisi neredeyse sıfır.

Yanıtla