14 Ağustos 2017 Pazartesi

Söz Dizisinin Merakla Beklenen Yeni Sezon Oyuncuları

Bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini anlatan Söz dizisinin ilk sezonunu geri de bıraktık. Peki Söz dizisinin yeni sezonda ki yeni oyuncuları kimler olacak? Bu konu için biraz araştırma yaptım ve kesinleşen oyuncuların bazılarını öğrenebildim. Söz dizisini izlerken her sahnesini dikkatle izleyen biri olarak, neden blogum da yazmıyorum diyerek ilk defa söz dizisi için bir blog yazmaya karar verdim. (Başlıyorum)

Söz Dizisi


Söz dizisi yeni sezon genel değerlendirmesi

Reytingleri yüksek dizilerden biri ve aynı zamanda sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden biri olmaya başaran Söz dizisi, yeni sezonda bazı oyuncuları ile yollarını ayırıp, yeni oyuncular ile diziye devam etme kararı almış. Bu ayrılan isimler ve yeni gelen isimleri başka dizilerde görmüş olabilirsiniz ancak ben fazla dizi izlemediğim için bazılarını hiç tanımıyorum bile. Söz dizisi yıllardır beklediğim askeri dizilerden biri diyebilirim. Konusuyla olsun, başarılı oyuncularıyla olsun benim çok fazla dikkatimi çekiyor. İzlenmelerine bakacak olursak sadece benim değil milyonların ilgisini de çekmiş bulunmakta. Ancak her dizi de şöyle bir olay yaşanır. İzleyici diziyi sahiplenir, içten bir şekilde diziyi izler ve her hafta merakla bekler. Ancak yeni sezonların ilk bölümlerinde hep hayal kırıklığı yaşayabilirler. Hayal kırıklıkları ise oyuncuların değişmesi veya beğendiği bir oyuncunun diziden çıkması sonucu böyle bir üzüntü yaşar. Umarım Söz dizisinde böyle sorunlar yaşamayız ve ilk sezon ki kadar heyecanlı bir sezon daha yaşarız.

Söz Yeni Sezon Oyuncuları


1. Diziye katılan ilk isim: Mehmet Özgür
Suskunlar dizisinde takoz olarak tanıdığımız ünlü oyuncu, Söz dizisinin yeni sezon kadrosunda olacak.
Mehmet Özgür

2. Aras Bulut İynemli
İçerde dizisi ile çıkış yakalayan Aras Bulut İynemli, yeni sezonda söz dizisi kadrosunda olacağını söyleniyor. Kesin değildir.
Aras Bulut İynemli

3. Son olarak diziye kesin olarak bakılmasa da katılan isim: Tayanç Ayaydın
Dediğim gibi kesin değildir ancak oyuncuya bir teklif yapılmış. Yani %90 oyuncu yeni sezon da olacaktır.
Tayanç Ayaydın

Bu yazı hakkında 1 yorum

Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Bence çok başarılı bir yazı olmuş. Söz dizisi kendisini kanıtladı bir kere. Dört gözle yeni sezonu bekliyoruz.

Yanıtla