10 Ağustos 2017 Perşembe

Instagram'da canlı yayın yapmak için yeni özellik!

Etiketler

Instagram'da canlı yayın yapanlar için mükemmel bir yenilik yolda. Instagram, yeni özelliğinin işlevini duyurdu: İkili canlı yayın özelliği yani siz telefonunuzdan canlı yayın yaparken, başka bir arkadaşımızı yayına alabileceksiniz. Siz ve arkadaşınız aynı anda yayın yapabileceksiniz.
Instagram'da canlı yayın yapmak için yeni özellik!

Bir arkadaşınızı yayın esnasında canlı yayına davet ettiğinizde, arkadaşınızın katılımıyla ekranın ikiye bölündüğünü göreceksiniz. Ekran ikiye bölündüğünde normal tek kişilik yayın yapar gibi hiçbir şey değişmeden yayını izleyen kişiler, normal bir şekilde yayındaki sohbetten yazabilecekler.

Instagram ikili canlı yayının bilinmeyen özellikleri

· Bu yeni özellik ile bir bilinmesi gereken özelliği de şu: yayında ki arkadaşınızı yayından çıkararak yayına başka bir arkadaşınızı yayına dahil edebiliyorsunuz.
· Bizim gibi blog yazarları için röportajlar çok önemli ve başka bir blog yazarı ile aynı anda okuyuculara güzel bir yayın yapılabilir.
· Neden bu yeni özellik ile çok sevdiğimiz sanatçılar düet yapmasın ki? (sıla ve ahmet kural) oh mis.


Peki bu yeni özellik ne zaman gelecek?

Bu yeni özellik şuan az sayıda kullanıcı üzerinde test ediliyor ve verilen bilgilere göre birkaç ay içerisinde herkes bu özelliği kullanabilecek.

Instagram bu yeni özellik ile daha fazla aktiflik istiyor olabilir mi? 
düşüncelerinizi yorum atarak benimle paylaşabilirsiniz.

Bu yazı hakkında Hiç yorum yok