1 Temmuz 2017 Cumartesi

Sıcak Havalar Blog Yazmaya Engel Mi?

Etiketler

En son blogumu 17 haziranda yazmışım bugün ise 1 temmuz olduğunu düşünürsek tam 13 gün olmuş ve bu durum biraz düşündürücü. Havalar ısınmadan önce günde en az 2 blog yazısı yazmaya azimliyken şimdi sıcakların gelmesiyle birlikte tamamen üşengeç oldum ve blog yazmak bile istemediğimi fark ettim. Bunu destekleyecek tek söz ise "Esmiyor"

Sıcak Havalar Blog Yazmaya Engel Mi?

Peki sıcak havalar blog yazmaya engel mi? Bu sorunun cevabı için bir çok güncel blogu ziyaret ettim ve diğer bloglarda da bir yavaşlama var mı diye bakayım dedim. İnceleme sonucu sıcak havaların baya bir blogu etkilediğini gördüm. Blog yazarları sıcakların gelmesiyle neredeyse 1-2 gün arayla yazı yazar hale gelmişler. Şimdi diyeceksiniz ki sıcaklar ne alaka?
Şöyle söyleyeyim, eğer Adana'da yaşıyorsanız eğer klimaya muhtaçsınız. Öyle 2-3 saat klima açık kalsa bile etki etmiyor. Tamamen tüm gün klimayla yaşıyormuşsunuz gibi bir olay oluyor. Ya herşeyi geçtim azıcık bile olsa hava hiç esmez mi be abicim. Bu hafta en çok dikkatimi çeken diğer olay da her gün ana haber bültenlerinde en çok sıcak havalardan bahsediliyor. 60 dereceyi gören illerimiz olmuş yani bu şartlarda çalışmak çok zor. Blog yazmak çok basit gelebilir tamam peki ama dışarıda çalışan vatandaşlarımız için hayat daha çok zor. Allah bu sıcakta dışarıda çalışan insanlarımıza sağlık ve güç versin, halimize şükretmeliyiz.

Bir de benim büte kalma olaylarım var tabii. Hadi kalk bu sıcakta sen bide git bütlere gir. Çok sıcak be esmiyor.

Bu yazı hakkında Hiç yorum yok