4 Temmuz 2017 Salı

Instagram'da sahte takipçi ile fenomen olmak isteyenlere engel geliyor!

Bildiğiniz üzere instagram'dan para kazanmak mümkün. Takipçisi yüksek olan kullanıcılar için instagram, bir iş olanağı haline geliyor. Hesabınızda bir ürünün reklamını veya tanıtımını yaparak para kazanabiliyorsunuz. Ancak bu durumu fırsata çevirmek isteyen sahte takipçiler ile fenomen olan hesaplara sahte takipçi engeli geliyor.

Instagram'da sahte takipçi ile fenomen olmak isteyenlere engel geliyor!

Takipçi satın alarak gündem olmayı başaran ve sahte fenomen olan instagram kullanıcıları için bir düzenleme getiren instagram, üçüncü part sitelerden ve takipçi uygulamalarından gelen takipçilerin erişimini engelledi.
Yani sahte takipçi ile artık fenomen olamayacaksınız. Organik büyüme ise eskisi kadar etkili olmayacak çünkü hastag ile yapılan paylaşımlara da kısıtlama geliyor. Keşfet kısmında hastag ile girilen paylaşımlar da gözükmeyecek ve aynı anda kullanıcının spam yapmasını da engelleyecek.


En iyi takipçi kazanma şekli sponsorluk anlaşması yapmak
Paranızı takipçi satın alma sitelerine vermeyin!
Paranız ile instagramda gönderinizin reklamını yapabilir, gönderinizi öne çıkararak herkese duyurabilirsiniz. Eğer mükemmel bir projeniz veya ürün reklamı yapmayı düşünüyorsanız, instagramın kendi reklam özelliğini kullanarak sponsor gönderi olarak kitle kazanabilirsiniz.
Hem organik takipçi olarak size dönüş yapacaktır hemde güvenilir bir alışveriş olacaktır.

Bu yazı hakkında Hiç yorum yok