13 Temmuz 2017 Perşembe

Gez Göz Arpacık 500.000 izlenmeyi geçti!

Etiketler

Severek dinlediğimiz ender üstadlardan biri olan Yener Çevik'in yeni şarkısı Gez Göz Arpacık bugün itibariyle 500.000 izlenmeyi geçti. Youtube platformunda boy gösteren parça, 25 Haziran 2017'de yayınlanmıştı. Kepli yazarın da en çok dinlediği yener babanın bir parçası olarak Gez Göz Arpacık ile blogumda rap'i yaşıyorum.

Gez Göz Arpacık 500.000 izlenmeyi geçti!

Daha ilk yayınladığı hafta Gez Göz Arpacık hakkında bir blog yazmıştım. (Buradan okuyabilirsiniz) ve çok sevdiğim bir şarkı olarak playlist düzenlememe eklemiştim. Her gün yeni bir blog yazarken mutlaka dinliyorum ve gerçekten ilham kaynağım oluyor diyebilirim. Zaten her keplinin dinlemesi gereken bir parça.


Bugün ++Kepli olarak yine bir youtube videosunun yorumlarını inceledim ve;
Gez Göz Arpacık için atılan en iyi yorumları sizler için seçtim.

1. Yorum olarak geçtiğimiz günler de final yapan efsane dizi içerde'nin umut'undan bir yorum gelmiş ve çok efsane bir yorum yapmış.
"Bu adam bana sövse, bir bildiği var derim"


2. Yorum olarak Tarık Ütgünoğlu'nun yorumunu seçtim. Son yılların en iyi internet dizisi olan Sıfır Bir ile alakalı bir yorum atmış ve arkadaşımız yorumunda, Gez Göz Arpacık şarkısının Sıfır Bir dizisine uyacağını düşünerek;
"Koy Sıfır Bir'e çalsın" yorumunu yapmış.

3. Yorum olarak Kaan Gök'ün yorumunu seçtim. Bu yorumu neredeyse artık Youtubede her videoda görür olduk ama Yener babanın parçası için daha uyumlu diye düşündüm.
"Okulun en güzel kızı gibi parça"

4. Yorum olarak saygı da kusur etmeyen eren kardeşimin yorumunu seçtim. Çok güzel bir yorum yapmış ve babalar geçidi gibi bir yorum olmuş.
"Müslüm babaya, Azer babaya gösterilen saygıyı sana da gösterecekler Yener baba, bugün değilse yarın öbür gün gösterecekler. Senden daha iyi başka biri yok, saygılar"
Saygılar olsun Yener baba.

Bu yazı hakkında Hiç yorum yok