9 Haziran 2017 Cuma

İlluminati ile poppy ilişkisi ifşalandı mı?

İlluminati ile poppy ilişkisi ifşalandı mı?

Gündemde oldukça yoğun bir şekilde Poppy hakkında çıkan haberleri görmüşsünüzdür umarım. Önce şunu belirteyim. Bu esrarengiz kız poppy kimdir?
Poppy, 1 Ocak 1995 doğumlu ve ABD'nin Teennessee şehrinde doğmuştur. Bunun yanı sıra poppy, müzisyendir. Ama şu sıralarda Youtube üzerinden yayınladığı videolara bakacak olursak illuminati ile bir ilişkisinin olup olmadığını düşünebiliriz.

Poppy, Youtube'de hem vevo kanalı hemde kişisel kanalı ile dikkat çekmekte. Normal bir ses sanatçısı gibi bir görüntüsü olabilir ancak kişisel kanalında paylaştığı videolara bakarsanız, olayın görünümünden biraz daha farklı olduğunu görebilirsiniz. Poppy hakkında fark edeceğiniz ilk şeyler, genç gözüktüğü olabilir. Yapılan araştırmalara göre 1995 doğumlu olduğu söyleniyor ancak gerçekte kaç yaşında olabilir? Videolara bakacak olursak masum bir görünümü ile 16 mı yoksa 22 olabilir mi? Kesin bir şey söyleyemiyoruz çünkü videoları düzenleyip yayınlayan kişilerde bunu gizli tutmakta ısrarcı. Bunun yanı sıra bir internet sitesinin poppy ile yaptığı röportaj'da, kaç yaşında olduğum değil, ne yaptığım konuşulsun istiyorum dedi.

Poppy'nin verdiği ilginç mesajlar (ifşa içerir)

Poppy'nin kanalında bulabileceğiniz 'tshirt' adlı videodan yola çıkarak, üzerinde şarkı sözleri yazılı olan bir tişört tutuyor. Kamera arkasına bakıp, ne dememi istiyorsunuz diyor ve robotik bir ses tarafından bulanık bir şekilde videoda söyleniyor. Bu bulanık şekilde verilen ses ile biraz oynama yaparsanız eğer, 'Just read what is on the tshirt' yani tişörtün üzerinde yazan şeyleri oku dediğini anlıyorsunuz.

Poppy'nin kanalına yüklediği videoların hepsi anlamsız ve oldukça kısa videolar. Bunlardan o kadar çok var ki bir mesaj vermek istediğini her videosundan anlayabilirsiniz. Yine bir videosunda verdiği mesajlar şu şekilde;

'Tanrı Gerçektir' isimli videosunda mutluluktan, güzellikten ve iyilikten bahsediyor. Sanki kendini bir iyilik meleği gibi gösterircesine iyilikten bahsediyor. Daha sonra videonun sonunda ise 'Tanrı Gerçektir' diyor. Asıl olan şu ki bu söyledikleri tamamen gerçek dışı. Gerçekte savunduğu şey Tanrı değil İsrail devletidir. Yahudileri, kendi ırkı hariç diğer tüm ırkları köle olarak kabul ettiğini ve en üstün ırk olarak kendilerini gördüklerini ufak bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

Son olarak poppy'nin internet sitesinde sağ tıklayarak 'sayfa kaynağını görüntüle' dediğimizde biraz yukarı çıkarak karşımıza çıkan piramit şeklinde ki çizimler her şeyi açıklıyor. Piramitlerin altında ise 'Poppy, her şeyi bilmektedir' yazıyor.

poppy hakkında ki düşüncelerinizi bana yorum olarak bildirebilir, tartışabiliriz. iyi bloglar.

Bu yazı hakkında 1 yorum

Bı kızdan korkulur yemin ederim. İlluminati ile kesin ilişkisi vardır

Yanıtla