7 Haziran 2017 Çarşamba

Aradığımız hediyeyi jetoon'da bulduk!

Etiketler

Yeni bir günlük yazısından tüm kepliyazar takipçilerine selamlar olsun.
Yakın bir arkadaşım kız arkadaşına, yıl dönümlerinde ilginç bir hediye almak istemiş. Ancak ilginç hediyeyi nereden satın alabileceğini bilmediği için bu sabah beni aradı. Bana Adana'da ilginç görünüme sahip hediyelik eşyalar satan bir mekanın olup olmadığını sordu. Ben de biraz düşündükten sonra Jetoon Concept'in olduğunu söyledim.

Jetoon Concept, Adana'da bulunan ve hayata dair ne varsa her şeyin malzeme olacağı özel tasarımlar ve sloganları tshirtlere, sweatshirtlere, hediyelik eşyalara ve çantalara uygulayan ve müşteriyle buluşturan yerel bir firmadır.

Malum bir de bu hafta final haftası olduğu için Adana sıcağında oruçlu oruçlu sınavlara giriyoruz. Adana, her zamanki gibi formunu koruyor ve bizleri sıcağıyla yakmaya devam ediyor.
Neyse, bugün 3 tane sınavım vardı ve hepsini çok şükür teslim ettim, umarım başarılı olurum da bu sıcakta çektiğim acılara değer. Sınavlar bittikten sonra arkadaşımla buluştuk ve hediyeyi almak için Atatürk Caddesine doğru yola koyulduk. Yolda giderken bir çok hediyelik satan mekana uğradık fakat arkadaşım beğenmediği için devam ettik. Jetoon'a geldik ve bu mükemmel görünüme sahip mekanı görünce kendine bile hediye alma isteği doğuyor. Jetoonun nasıl bir mekan olduğunu merak edenler için;

Jetoon Concept Adana
Daha sonra böylesine güzel bir mekanda, arkadaşım kız arkadaşı için en güzel hediyelerden birini satın aldı. Böyle bir gün de bizim için güzel bir mekanı görmekle geçti. Jetoon'da en güzel tshirtleri, takıları, çantaları ve ilginç hediyelik eşyaları bulabilirsiniz. Adana'da yaşıyorsanız eğer bir gün mutlaka bu mekanı ziyaret etmelisiniz.

Jetoon Concept Adres:  Atatürk Cad. Gülbahçesi Sitesi C Blok No:27-T Seyhan/Adana

Bu yazı hakkında 1 yorum

avatar
Oğuzhan Aydoğan

Mutlaka bakacağım

Yanıtla