29 Nisan 2017 Cumartesi

Yeni Trend: Stres Çarkı Nedir?

Etiketler

Şu sıralar herkesin elinde bir stres çarkı. Son 1-2 aydır gündemden ve trendlerden düşmeyen stres çarkı isimli zımbırtı, Avrupa ülkelerinde ki popülerliği ile ülkemizde de fazlasıyla isminden söz ettirmekte. Değişik boyutlarda ve etkileyici görünümleriyle zaten bana sahip ol der gibi.

Yeni Trend: Stres Çarkı Nedir?

Meraklı bir toplum olduğumuzdan dolayı ve ülkemizde çok merak edildiği için stres çarkı, yeni trend olarak bilinmekte ve ben bu durumu şöyle değerlendiriyorum: inanılmaz sahip olma isteği uyandırmış alet.
Peki bu stres çarkı neyin nesi ki bu kadar çok ilgi gördü?
Stres çarkına olan ilgi internet ortamında aktif olarak yaptığım araştırmalar ve incelemeler sonucunda Youtube'de yer alan trend listesinde ki 'stres çarkı' başlıklı videoların aşırı derecede çok fazla izlenmesinden dolayı popüler yaptı diyebilirim. Abonesi yüksek youtuberlerin stres çarkı ile ilgili videolar yayınladığını gözlemleyebiliriz. Bu sayede insanlarımız merak salıp, bu yeni trend olan stres çarklarına sahip olmak istiyorlar.

Stres Çarkı Fiyatları
3-4 ay öncesine kadar Türkiye de satılmayan stres çarkları için 3 ile 10 dolar arası miktar karşılığında yurt dışından sipariş etmek zorunda kalıyorduk fakat artık bir kırtasiyede, oyuncakçıda, internet sitelerinde veya sokaklardaki seyyar satıcılara 6 ile 50 TL arası miktar ödeyerek sahip olabiliyoruz.

Stres Çarkı hakkında ki görüşleriniz nelerdir, yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Bu yazı hakkında Hiç yorum yok