4 Nisan 2017 Salı

Adı Efsane 11. Bölüm Tahmin ve İncelemelerim

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Adı Efsane dizisini bende her cumartesi kaçırmadan severek izliyorum. Rap ile basketbolun mükemmel uyumluluğu diziye renk veriyor.
Blogum için yeni bir konu başlığı altında Adı Efsane dizisinin her hafta oynanacak bölümden önce dizi de neler olacağını tahmin etmeye çalışacağım.
Bu cumartesi 11. bölüm oynanacak ve fragmandan anladıklarımı düşüncelerim ile birlikte aktarayım.


11. Bölümde neler olacak?
Hatırlatarak başlayayım, 10. bölümün son sahnesinde Tarık, Melisin verdiği sürpriz haber ile Melisin koleji'nde basketbol takımına koçluk yapması için teklif almıştı. 11. bölüm fragmanına göre Tarık, kızları ile öğrencileri arasında kalıyor. Peki Tarık kolejden gelen bu teklifi kabul edecek mi? Kızları için öğrencilerini yarı yolda bırakacak mı dersiniz?
Tarık, öğrencilerinin hayatta ki sorunlarına çok fazla ilgi göstermesinden dolayı kızlarının yakınmasına neden olur. Tarık ise bir söz vermişti, öğrencilerini yarı yolda bırakmayacaktı. Ancak fragmanda Zeynep ağlayarak ve daha fazla ilgi isteyerek tarığı etkilemiş gözüküyor. Bu haykırışlar ile tarığın orta da kalması onu üzsede, bir karar alması gerekecek. Fragmandan anlayabildiklerim bu kadar diyorum ve cumartesiyi beklemeye geçiyorum.

Bu yazı hakkında 1 yorum

bu diziye başladım 2-3 bölüm izledim sonra behzat ç.'yi baştan indirip izlemeye başladım:) bende böyle bir etkisi oldu.

Yanıtla