30 Mart 2017 Perşembe

Blogum için tema tercihimi: soratemplates'den yana kullandım

Etiketler

Hoş geldin merasimi için yazdığım ilk blog yazımı saymazsak bu yazı benim blogumun ilk yazısı olarak sayılabilir herhalde.

Neyse, yeni bir blog olarak benim de sorduğum sorulardan olan: Yeni bir blog için hangi temayı kullanmalıyım? bu sorunun cevabı için bende çok düşündüm ve 7 gündür blogum için tema arayışları içine girdim. Ne yapıp edip bana uygun olan temayı, blogger temalarını şık bulduğum soratemplates sitesinde bulabildim. Bulduğum tema bir çok blogger tarafından daha önce kullanılmış popüler temalardan olup, temanın görünümüyle ve kullanımının basit olması nedeniyle temayı tercih etmemde bana yardımcı oldu diyebilirim.

Tercihim soratemplates
Google arama kutusuna 'blogger temaları' yazarak binlerce yada daha fazla tema ile karşılaşabiliriz.
Bu temalara ücretsiz olarak sahip olabilir ve blogumuzda kullanabiliriz.
Ben ise daha önce ki bloglarımda da soratemplatesi tercih ettiğim için fazla araştırma yapmama gerek kalmadan aradığım temaları soratemplates de buldum. Fakat site içerisinde çok fazla tema olduğu için tema seçimi yaparken karar vermekte zorlandım. Tercihimi ise, okuyucuya yönelik basit bir temadan yana kullandım. Kullandığım tema da sağ ve sol sidebarlar bana tema içinde kullanacağım gadgetler için gereğinden fazla yardımcı oldu ve bunun yanı sıra footer kısmının da üstüne gadget ekleyebiliyoruz. Blogumda yazdığım yazıların başlıklarına çok önem verdiğim için tema seçerken dikkat ettiğim bir konuda blogum'da yazacağım yazıların başlıkları nasıl gözükeceği oldu.

Tema hakkında olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi, yorum atarak bana iletebilirsiniz.
Eğer temayı kullanmak isteyen blog yazarı arkadaşlar var ise iletişim sayfasından bana ulaşabilirler.

Bu yazı hakkında 4 yorum

Tema seçimi harika!

Yanıtla

güzele benziyor

Yanıtla

Mobilde gayet hoş görünüyor.

Yanıtla